Mosaico Çocuk Giyim

mosaicokids - bebek - çocuk - genç giyim

Teslimat Sözleşme

Ödeme ve Teslimat
ALIŞVERİŞ & ÖDEME İŞLEMLERİ
Alışveriş Sepetiniz
WENDEE TEKSTİL’den yaptığınız alışveriş sırasında seçtiğiniz ürünleri sakladığınız bölümdür. Alınan ürünlere ve ödemelere ilişkin tüm bilgiler ödeme aşamasında topluca değerlendirilmek üzere buraya kaydedilir. Alışveriş arabanızı herhangi bir süpermarketten tanıdığınız geleneksel alışveriş arabasına benzetebilirsiniz.

Dikkat ! Sepetinize ürün eklediğinizde, ödeme seçeneğini seçene kadar sistem indirim ve kampanyalı fiyatı göstermemektedir. Sepetinizden satın al butonuna tıklayıp ödeme adımlarına geçtiğinizde, ödeme seçeneğini seçerek, sayfanın sağ tarafında bulunan ödeme bilgileri kutusunda toplam ödeyeceğiniz rakamı görebilirsiniz, ödeme seçeneğini değiştirdiğinizde toplam fiyat kampanya ve tarifelere göre değişecektir.
 
1) Ödeme & Taksit Opsiyonları
    Sitemizden ;
 
Tüm banka kartlarına Tek Çekim,
   
Havale/EFT, Akbank Banka kartlarına 3 taksite kadar  ödeme yaparak, alışveriş yapabilirsiniz.

e-bestkids.com’da tüm Mastercard ve Visa kredi kartlarınızla TEK ÇEKİM alışveriş yapabilirsiniz. Anlaşmalı banka olması şart değildir.

Havale / EFT Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale/Eft ile hesaplarımıza geçtiği andır.

Taksitli Kredi Kartları
Akbank kredi  kartları ile 3 aya kadar taksitli alışveriş yapabilir, birikmiş kart puanlarınızla alışveriş yapabilirsiniz. Listede olmayan kredi kartlarınız ile TEK ÇEKİM olarak alışveriş yapabilirsiniz.
 
Havale / EFT için Hesap Numaralarımız

Yeni bilgiler 


EFT yaparken alıcının "WENDEE TEKSTİL." adına olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca Havale/EFT işlemi tamamlandığında Müşteri hizmetlerimize bilgi vermeniz, siparişinizin kargoya verilme süresini kısaltacaktır.
2) Sipariş Tutarı İadesi
Siparişlerinizin muhtemel sebeplerle iptali durumunda WENDEE TEKSTİL beş iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans-muhasebe departmanına bildirmeniz gerekmektedir.
3) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri bir sonraki iş günü kargoya teslim ediyoruz. Gecikmesi muhtemel olan ürünlerde size ayrıca bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Şirketimizden ürünler UPS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilecektir.
Müşteri temsilcimize danışarak farklı teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

4) Kredi Kartı Provizyon Aksaklıkları
Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir:
Bu nedenler arasında  başlıcaları;
Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması,
Kart numarasını hatalı girmeniz,  
Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması, 
Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması,
Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız, 
Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması sayılabilir.
Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz

Teslim Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler;

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kontrol etmeden teslim alırsanız bu konuda kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul etmiş olursunuz.
Ürün hasarlı ise; Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 05326326129 numaralı fax’a gönderiniz veya durumu  ali.oz@wendeekids.com mail adresine bildiriniz.